ul. Andriollego 3/5 pawilon 4   05-400 Otwock

tel: (22) 719-96-81   tel:509-398-292

Rolety tkaninowe

Rolety wewnętrzne materiałowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością , mają zastosowanie zarówno dekoracyjne jak i jako ochrona przed nadmierną ilością promieni słonecznych oraz ciekawym okiem sąsiada.

Roleta dzień/noc

Wykorzystanie tkaniny typu dzień & noc stanowi niepowtarzalne i nowoczesne rozwiązanie wnętrza. System ten charakteryzuje się podwójnie prowadzoną tkaniną w poziome pasy o różnej przenikalności światła. Roleta jest przykręcana do listwy przyszybowej, a płaskie i estetyczne prowadnice są przyklejane do listew przyszybowych.

Plisy

Plisy to elegancka dekoracja i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Ogromną zaletą jest system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry. Zasłony plisowane można stosować we wszystkich rodzajach okien, w oknach dachowych, ogrodach zimowych oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych.

Żaluzje

Żaluzje typu Isotra 25mm i 16 mm

Żaluzje ISOTRA posiadają wiele zalet zarówno pod względem funkcjonalnym jak i dekoracyjnym. Montaż w tzw. „światło szyby”, dekoracyjna rynna górna oraz standardowo stosowane prowadzenie boczne na żyłkach powodują, iż żaluzja tworzy z oknem jednolitą całość.

Żaluzje typu standard 25mm i 16mm

Żaluzje poziome o szerokości 16mm są jednym z najpopularniejszych systemów zaciemnień wnętrz. Produkt ten może być znakomitą alternatywą dla żaluzji o szerokości piorek 25mm, szczególnie w przypadku mniejszych wymiarów. Żaluzje 16mm sprawiają wrażenie lekkości i delikatności zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach i na małych oknach.

Żaluzje drewniane 25 mm

Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych przebarwień i słojów doskonale komponuje się z innymi elementami wnętrza oraz ramami okiennymi.

Verticale- Żaluzje Pionowe 89mm

Żaluzje pionowe tzw. Verticale stanowią połączenie żaluzji i firan. Dekorują i jednocześnie zabezpieczają przed słońcem. Szeroki wybór wzorów i kolorów umożliwia dopasowanie do każdego wnętrza. Swoistym udogodnieniem jest sterowanie silniczkiem. Doskonale sprawdzają się w mieszkaniach, biurach, salach konferencyjnych i innych miejscach pracy.

Moskitiery

Ramkowe

Moskitiera okienna przeznaczona jest do montażu w oknach ramowych i stanowi doskonałą ochronę przed owadami, insektami oraz pyłkami. Składa się ona zaluminiowej ramy na którą naciągnięta jest siatka z niepalnego włókna szklanego. Montaż moskitiery odbywa się za pomocą zaczepów hakowych i jestbezinwazyjny. Moskitiery dostępne są w szerokiej gamie kolorów.

Rolowane

Moskitiera rolowana to komfortowa i estetycznie wykonana moskitiera wyposażona w prowadnice i kasetę. Montowana jest na zewnątrz do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ramy okna. Wyposażona jest w mechanizm sprężynowy oraz szczotki, które skuteczniej chronią przed uciążliwymi owadami. Moskitiera dostępna jest w kolorze białym lub brązowym.

Drzwiowe

Moskitiera drzwiowa stosowana jest do zasłonięcia drzwi tarasowych oraz balkonowych. Drzwi z siatką mocowane są za pomocą zawiasów, a do ichzamknięcia służy zamek magnetyczny. Moskitiera drzwiowa występuje w kolorze białym, brązowym i złotego dębu.